Świetna walka wieczoru

W piątek w Kępnie odbyła się gala „Solo Combat Federation 2”. Walką wieczoru było starcie w formule MMA kat. 84 kg Mateusza Janura (rekord zawodowy 5 – 3 – 0) z reprezentantem poznańskiego MMA Devil Filipem Tomczakiem (rekord zawodowy 7 – 4 – 1). Po niezwykle pasjonującym pojedynku jednogłośnie na punkty zwyciężył podopieczny Edwina Raczyńskiego – Tomczak.

Organizatorzy byli pod ogromnym wrażeniem tego starcia oceniając – mega mocna, świetna, krwawa, walka-poziom światowy, absolutny top! Bardziej powściągliwy w opinii był poznański Wojwonik, który ocenił: „Nadszedł czas na zwycięstwo, po trzech rundach wygrywam decyzją sędziów z mocnym przeciwnikiem. Dziękuję za wszystko trenerom – Alfredowi Szyndlerowi, Edwinowi Raczyńskiemu. Piotrowi Janickiemu za narożnik i cenne uwagi oraz Andrzejowi Kościelskiemu z Ankos MMA i Łukaszowi Smolińskiemu za mocne treningi i sparingi”.

Tomczak podkreśla, że do wygranej niósł go gorący doping, a bez sponsorów nie dałby rady tak dobrze się przygotować. W gronie partnerów i sponsorów znaleźli się: MMA DEVIL #olympia fight promotions Fundacja Our Life #Luxe Mróz.ie Exclusive Tallaght Extreme Hobby, Ośrodek Szkolenia Psow NA WOLI, Fizjoterapia Biegacza Foodhuntercatering # Tom Tynk www.projektoria.com.pl Halkownia – Centrum Sportowe Studio Tatuażu Czarna Latarnia.

Tymczasem w Centrum Sportowym Halkownia, które mieści się w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 nr 222, trwa nabór do wszystkich sekcji sportów walki – boksu, tajskiego boksu, kickboxingu, MMA, BJJ. Istnieje też możliwość zajęć indywidualnych z doświadczoną i utytułowaną kadrą trenerów.

Udostępnij:

Podobne