Pierwsza wygrana piłkarek Lecha Poznań UAM

Bielawianka Bielawa została pokonana przez Lechitki 3:1 w trzeciej kolejce rozgrywek Orlen 1. Ligi. Poznańskie piłkarki zagrały dopiero po raz drugi, a u siebie pierwszy, odnosząc pierwsze zwycięstwo. Początek miały aktywny, ale przegrywały 0:1 po błędzie w defensywie. Udało im się wyrównać jeszcze przed przerwą po strzale Mai Kuleczki, w drugiej połowie kolejne dwa gole zdobyła Matylda Kościelak, wcześniej grająca w Warcie.

Lechitki zagrały w składzie: Anna Laskowska – Monika Poniedziałek, Zuzanna Sawicka, Maja Kuleczka – Paula Fronczak (72. Zofia Wojciechowska), Zofia Rosińska (46. Klaudia Wojtkowiak), Alicja Piechocka, Julia Przybył – Dominika Kubka (57. Matylda Kościelak), Martyna Nowaczyk (72. Martyna Lechna), Zofia Porada.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy