Boisko stadionu przy ul. Bułgarskiej w tym sezonie było mocno obciążone. Choć z tego obiektu korzysta tylko jedna drużyna (nie licząc derbów z Wartą, która formalnie była gospodarzem), to miała ona do rozegrania od lipca wiele spotkań. Nic dziwnego, że ledwo się trzyma. Musi jeszcze wytrzymać trzy mecze: w sobotę z Legią, w czwartek z Hapoelem Beer Szewa, w niedzielę za tydzień z Radomiakiem.

Wymiana potrwa 10 dni, zakończy się 19 października przed meczem Pucharu Polski ze Śląskiem. Krótka tym razem przerwa w rozgrywkach, która potrwa prawie do końca stycznia, powinna wyjść murawie na dobre. Trudno liczyć na stosowanie doświetlenia trawy, poprawiającego wegetację, przy obecnych cenach prądu.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy