Wiara Lecha wygrała w Komornikach

Wyprawa ekipy Wiary Lecha do Komornik zakończyła się pełnym sukcesem. Kibolska drużyna wygrała z miejscowym LKS Wielkopolska 4:1 po dwóch bramkach Niedźwiedzkiehgo, Huberta Wołąkiewicza i Mateusza Bednarka. To było szóste kolejne zwycięstwo, które po niepowodzeniu Olimpii Koło dało Wiarze Lecha pozycję lidera tabeli.

W 23 minucie meczu rzut rożny wykonany przez Jakuba Wilka głową na bramkę zamienił Wołąkiewicz. Drugą bramkę z bliskiej odległości zdobył Michał Niedźwiedzki wykorzystując podanie Kacpra Dolskiego. Gospodarze złapali kontakt na początku drugiej połowy wykorzystując błąd defensywy, ale Wiara Lecha szybko wróciła do równowagi wykorzystując błąd bramkarza miejscowej ekipy, który źle wybijał piłkę. Strzelcem znów był Niedźwiedzki. Wynik ustalił strzałem głową Mateusz Bednarek.

Wiara Lecha grała w składzie: Mikołaj Nawrowski – Hubert Wołąkiewicz (64. Dominik Bednarek), Błażej Telichowski, Artur Adamski – Mikołaj Hudziak, Jakub Wilk (72. Marcin Mazurek), Siergiej Krivets (72. Tomasz Smura), Jakub Maćkowiak (58. Sławomir Makowski), Eryk Lubieniecki (68. Daniel Mankiewicz).

Zdjęcia Damian Garbatowski

Udostępnij:

Podobne

Warta odebrała punkty Rakowowi

Dzięki Zielonym przewaga Rakowa nad Lechem, który ledwo zremisował w Mielcu, nie wzrosła. Warta postawiła się liderowi. Mądrze się broniła, stać ją było na zdobycie

Tego meczu nie wolno nie wygrać

Gdyby Lech stracił punkty na starcie tegorocznych rozgrywek, pościg za ligową czołówką, który już dziś jest zadaniem bardzo trudnym, stałby się właściwie niewykonalny. Łatwo nie