Wiara Lecha wygrała w Komornikach

Wyprawa ekipy Wiary Lecha do Komornik zakończyła się pełnym sukcesem. Kibolska drużyna wygrała z miejscowym LKS Wielkopolska 4:1 po dwóch bramkach Niedźwiedzkiehgo, Huberta Wołąkiewicza i Mateusza Bednarka. To było szóste kolejne zwycięstwo, które po niepowodzeniu Olimpii Koło dało Wiarze Lecha pozycję lidera tabeli.

W 23 minucie meczu rzut rożny wykonany przez Jakuba Wilka głową na bramkę zamienił Wołąkiewicz. Drugą bramkę z bliskiej odległości zdobył Michał Niedźwiedzki wykorzystując podanie Kacpra Dolskiego. Gospodarze złapali kontakt na początku drugiej połowy wykorzystując błąd defensywy, ale Wiara Lecha szybko wróciła do równowagi wykorzystując błąd bramkarza miejscowej ekipy, który źle wybijał piłkę. Strzelcem znów był Niedźwiedzki. Wynik ustalił strzałem głową Mateusz Bednarek.

Wiara Lecha grała w składzie: Mikołaj Nawrowski – Hubert Wołąkiewicz (64. Dominik Bednarek), Błażej Telichowski, Artur Adamski – Mikołaj Hudziak, Jakub Wilk (72. Marcin Mazurek), Siergiej Krivets (72. Tomasz Smura), Jakub Maćkowiak (58. Sławomir Makowski), Eryk Lubieniecki (68. Daniel Mankiewicz).

Zdjęcia Damian Garbatowski

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy