Piłkarki Lecha zremisowały. Wciąż są liderkami

To było spotkanie na szczycie ligowej tabeli. Gospodynie ze Starych Oborzysk miały przez większość spotkania przewagę, oddały sporo bardzo groźnych strzałów na bramkę Kolejorek, jednak brakowało precyzji albo strzały odbijały się od poprzeczki. Bramki dla piłkarek Lecha padły po ewidentnych błędach gospodyń, które odpowiadały ładnymi strzałami.

Do końca rozgrywek jeszcze dwie kolejki. Zanosi się na to, że wszystko rozstrzygnie się w ostatnich meczach. Za tydzień Lech/UAM będzie podejmie przy Bułgarskiej drużynę z Krobi. Ostatni mecz to wyjazd na bardzo trudny teren, mocnej drużyny LFA Szczecin. Juna Trans ma, przynajmniej teoretycznie, łatwiejszych rywali. Pojedzie do Niemczy, by na koniec podejąć drużynę z Luzina.

Liderem w tabeli są piłkarki Lecha z przewagą dwóch punktów nad Starymi Oborzyskami. Wystarczy im zdobyć 4 punkty, by awansować do 2 ligi. Tak czy inaczej, z awansu będzie się cieszył ktoś z Wielkopolski.

Juna-Trans Stare Oborzyska – Lech/UAM Poznań 2:2 (0:1)
Bramki: 62’Skorupska, 90′ Wlekła – 2’Wasiewicz, 65’Lechna.
Juna Trans : Dewicka – Skrzypek, Czudzińska, Lichtenstein, Ostatnt, Jankowska, Szymankiewicz, Wlekła, Sutkowska, Ostrowska, Skorupska. Na zmiany wchodziły: Adamska, Masztalerz, Halasz, Matyja, Ładniak, Zembroń.
Trener Marcin Adamczak.
Lech/UAM: Laskowska – Małyszka, Sawicka, Wojtkowiak, Kuleczka, Lechna, Drzewiecka, Rosińska, Przybył, Fronczak, Wasiewicz  Na zmiany wchodziły : Smól, Teofilewska, Zielińska, Kubka, Buczak, Nowaczyk.
Trener Alicja Zając.

Udostępnij:

Podobne

U siebie Warta nie wygrywa

Tylko jedno zwycięstwo w roli gospodarza wygrała Warta w całej, zakończonej w piątek rundzie jesiennej. Miała szansę to zmienić w spotkaniu z Jagiellonią, ale stało