Ligowy rozkład jazdy

Spółka Ekstraklasa opublikowała właśnie terminarz ligowych rozgrywek w sezonie 2022/2023. Piłkarze Lecha na początek podejmą u siebie Stal Mielec, by po tygodniu udać się do beniaminka z Legnicy, a potem przyjąć Wisłę Płock.

Kibiców zawsze najbardziej ciekawi data meczu z Legią. Przyjedzie ona do Poznania 1 października, o ile mecz zostanie wyznaczony na sobotę. Dokładnych terminów nie znamy, nie jest jeszcze gotowy plan transmisji telewizyjnych.

Mecze derbowe, jeśli nieoficjalne zapowiedzi potwierdzą się, zostaną rozegrane przy ul. Bułgarskiej. Kibice z Poznania nie musieliby więc na tak ważne i ciekawe wydarzenie podróżować do obcego miasta. W roli gospodarza Zieloni wystąpiliby 17 marca, a 8 kwietnia na tym samym stadionie rolę odwróciłyby się.

1.        Kolejka – Sobota 16 Lipca 2022

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice

KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław

Korona Kielce – Legia Warszawa

Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec

Górnik Zabrze – Cracovia

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź

Radomiak Radom – Miedź Legnica

Raków Częstochowa – Warta Poznań

Wisła Płock – Lechia Gdańsk

2.        Kolejka – Sobota 23 Lipca 2022

Cracovia – Korona Kielce

Piast Gliwice – Raków Częstochowa

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze

Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica – Lech Poznań

PGE FKS Stal Mielec – Radomiak Radom

Warta Poznań – Wisła Płock

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

3.        Kolejka – Sobota 30 Lipca 2022

Cracovia – Legia Warszawa

Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin

Korona Kielce – Śląsk Wrocław

Lech Poznań – Wisła Płock

Miedź Legnica – Warta Poznań

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok

Radomiak Radom – Górnik Zabrze

Raków Częstochowa – PGE FKS Stal Mielec

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk

4.        Kolejka – Sobota 6 Sierpnia 2022

Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom

KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań

Lechia Gdańsk – Korona Kielce

Legia Warszawa – Piast Gliwice

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa

PGE FKS Stal Mielec – Cracovia

Warta Poznań – Pogoń Szczecin

Wisła Płock – Miedź Legnica

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

5.        Kolejka – Sobota 13 Sierpnia 2022

Cracovia – Piast Gliwice

Korona Kielce – Warta Poznań

Lech Poznań – Śląsk Wrocław

Miedź Legnica – KGHM Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze – PGE FKS Stal Mielec

Pogoń Szczecin – Wisła Płock

Radomiak Radom – Lechia Gdańsk

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok

Widzew Łódź – Legia Warszawa

6.        Kolejka – Sobota 20 Sierpnia 2022

Piast Gliwice – PGE FKS Stal Mielec

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin – Radomiak Radom

Lechia Gdańsk – Lech Poznań

Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin

Warta Poznań – Widzew Łódź

Wisła Płock – Korona Kielce

Śląsk Wrocław – Cracovia

7.        Kolejka – Sobota 27 Sierpnia 2022

Cracovia – Warta Poznań

Lech Poznań – Piast Gliwice

Miedź Legnica – Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin

Radomiak Radom – Korona Kielce

PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa

Widzew Łódź – Wisła Płock

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

8.        Kolejka – Sobota 3 Września 2022

Cracovia – Raków Częstochowa

Piast Gliwice – Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok

Korona Kielce – Pogoń Szczecin

Lech Poznań – Widzew Łódź

Lechia Gdańsk – Warta Poznań

Legia Warszawa – Radomiak Radom

PGE FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław

Wisła Płock – Górnik Zabrze

9.        Kolejka – Sobota 10 Września 2022

Jagiellonia Białystok – PGE FKS Stal Mielec

Miedź Legnica – Korona Kielce

Górnik Zabrze – Piast Gliwice

Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Radomiak Radom – Wisła Płock

Raków Częstochowa – Legia Warszawa

Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin

Widzew Łódź – Cracovia

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk

10.      Kolejka – Sobota 17 Września 2022

Cracovia – Pogoń Szczecin

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock

Korona Kielce – Górnik Zabrze

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa – Miedź Legnica

Raków Częstochowa – Radomiak Radom

PGE FKS Stal Mielec – Widzew Łódź

Warta Poznań – Lech Poznań

11.      Kolejka – Sobota 1 Października 2022

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce

Lech Poznań – Legia Warszawa

Miedź Legnica – PGE FKS Stal Mielec

Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk

Radomiak Radom – Cracovia

Widzew Łódź – Raków Częstochowa

Wisła Płock – Piast Gliwice

Śląsk Wrocław – Warta Poznań

12.      Kolejka – Sobota 8 Października 2022

Cracovia – Lechia Gdańsk

Piast Gliwice – Widzew Łódź

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Lech Poznań – Radomiak Radom

Legia Warszawa – Warta Poznań

Raków Częstochowa – Miedź Legnica

PGE FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

13.      Kolejka – Sobota 15 Października 2022

Korona Kielce – PGE FKS Stal Mielec

Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa

Miedź Legnica – Cracovia

Górnik Zabrze – Lech Poznań

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice

Radomiak Radom – Śląsk Wrocław

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok

Widzew Łódź – KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock – Legia Warszawa

14.      Kolejka – Sobota 22 Października 2022

Cracovia – Lech Poznań

Piast Gliwice – Radomiak Radom

KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa – Korona Kielce

PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock

Warta Poznań – Górnik Zabrze

Widzew Łódź – Miedź Legnica

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

15.      Kolejka – Sobota 29 Października 2022

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia

Korona Kielce – Piast Gliwice

Lech Poznań – Raków Częstochowa

Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze – Widzew Łódź

Radomiak Radom – Warta Poznań

Wisła Płock – Śląsk Wrocław

16.      Kolejka – Sobota 5 Listopada 2022

Cracovia – Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice – Warta Poznań

Lech Poznań – Korona Kielce

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

Raków Częstochowa – Wisła Płock

PGE FKS Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin

Widzew Łódź – Radomiak Radom

17.      Kolejka – Sobota 12 Listopada 2022

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań

KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa

Korona Kielce – Widzew Łódź

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice

Górnik Zabrze – Miedź Legnica

Radomiak Radom – Pogoń Szczecin

Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec

Wisła Płock – Cracovia

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

18.      Kolejka – Sobota 28 Stycznia 2023

Cracovia – Górnik Zabrze

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk – Wisła Płock

Legia Warszawa – Korona Kielce

Miedź Legnica         Radomiak Radom

PGE FKS Stal Mielec – Lech Poznań

Warta Poznań – Raków Częstochowa

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin

19.      Kolejka – Sobota 4 Lutego 2023

KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

Korona Kielce – Cracovia

Lech Poznań – Miedź Legnica

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław

Radomiak Radom – PGE FKS Stal Mielec

Raków Częstochowa – Piast Gliwice

Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok

Wisła Płock – Warta Poznań

20.      Kolejka – Sobota 11 Lutego 2023

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin

KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice

Lechia Gdańsk – Widzew Łódź

Legia Warszawa – Cracovia

Górnik Zabrze – Radomiak Radom

PGE FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa

Warta Poznań – Miedź Legnica

Wisła Płock – Lech Poznań

Śląsk Wrocław – Korona Kielce

21.      Kolejka – Sobota 18 Lutego 2023

Cracovia – PGE FKS Stal Mielec

Piast Gliwice – Legia Warszawa

Korona Kielce – Lechia Gdańsk

Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica – Wisła Płock

Pogoń Szczecin – Warta Poznań

Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze

Widzew Łódź – Śląsk Wrocław

22.      Kolejka – Sobota 25 Lutego 2023

Piast Gliwice – Cracovia

Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa

KGHM Zagłębie Lubin – Miedź Legnica

Lechia Gdańsk – Radomiak Radom

Legia Warszawa – Widzew Łódź

PGE FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze

Warta Poznań – Korona Kielce

Wisła Płock – Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław – Lech Poznań

23.      Kolejka – Sobota 4 Marca 2023

Cracovia – Śląsk Wrocław

Korona Kielce – Wisła Płock

Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa

Radomiak Radom – KGHM Zagłębie Lubin

PGE FKS Stal Mielec – Piast Gliwice

Widzew Łódź – Warta Poznań

24.      Kolejka – Sobota 11 Marca 2023

Piast Gliwice – Lech Poznań

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Korona Kielce – Radomiak Radom

Lechia Gdańsk – Miedź Legnica

Legia Warszawa – PGE FKS Stal Mielec

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław

Warta Poznań – Cracovia

Wisła Płock – Widzew Łódź

25.      Kolejka – Sobota 18 Marca 2023

Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica – Piast Gliwice

Górnik Zabrze – Wisła Płock

Pogoń Szczecin – Korona Kielce

Radomiak Radom – Legia Warszawa

Raków Częstochowa – Cracovia

Warta Poznań – Lechia Gdańsk

Widzew Łódź – Lech Poznań

Śląsk Wrocław – PGE FKS Stal Mielec

26.      Kolejka – Sobota 1 Kwietnia 2023

Cracovia – Widzew Łódź

Piast Gliwice – Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań

Korona Kielce – Miedź Legnica

Lech Poznań – Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław

Legia Warszawa – Raków Częstochowa

PGE FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok

Wisła Płock – Radomiak Radom

27.      Kolejka – Sobota 8 Kwietnia 2023

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk

Lech Poznań – Warta Poznań

Miedź Legnica – Legia Warszawa

Górnik Zabrze – Korona Kielce

Pogoń Szczecin – Cracovia

Radomiak Radom – Raków Częstochowa

Widzew Łódź – PGE FKS Stal Mielec

Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice

28.      Kolejka – Sobota 15 Kwietnia 2023

Cracovia – Radomiak Radom

Piast Gliwice – Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin

Legia Warszawa – Lech Poznań

Raków Częstochowa – Widzew Łódź

PGE FKS Stal Mielec – Miedź Legnica

Warta Poznań – Śląsk Wrocław

29.      Kolejka – Sobota 22 Kwietnia 2023

Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk – Cracovia

Miedź Legnica – Raków Częstochowa

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin – PGE FKS Stal Mielec

Radomiak Radom – Lech Poznań

Warta Poznań – Legia Warszawa

Widzew Łódź – Piast Gliwice

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

30.      Kolejka – Sobota 29 Kwietnia 2023

Cracovia – Miedź Legnica

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań

KGHM Zagłębie Lubin – Widzew Łódź

Lech Poznań – Górnik Zabrze

Legia Warszawa – Wisła Płock

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk

PGE FKS Stal Mielec – Korona Kielce

Śląsk Wrocław – Radomiak Radom

31.      Kolejka – Sobota 6 Maja 2023

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław

Korona Kielce – Raków Częstochowa

Lech Poznań – Cracovia

Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica – Widzew Łódź

Górnik Zabrze – Warta Poznań

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa

Radomiak Radom – Piast Gliwice

Wisła Płock – PGE FKS Stal Mielec

32.      Kolejka – Sobota 13 Maja 2023

Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin

Piast Gliwice – Korona Kielce

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin – Miedź Legnica

Raków Częstochowa – Lech Poznań

PGE FKS Stal Mielec – Lechia Gdańsk

Warta Poznań – Radomiak Radom

Widzew Łódź – Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław – Wisła Płock

33.      Kolejka – Sobota 20 Maja 2023

Jagiellonia Białystok – Cracovia

KGHM Zagłębie Lubin – PGE FKS Stal Mielec

Korona Kielce – Lech Poznań

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

Radomiak Radom – Widzew Łódź

Warta Poznań – Piast Gliwice

Wisła Płock – Raków Częstochowa

Śląsk Wrocław – Miedź Legnica

34.      Kolejka – Sobota 27 Maja 2023

Cracovia – Wisła Płock

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław

Miedź Legnica – Górnik Zabrze

Pogoń Szczecin – Radomiak Radom

Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin

PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań

Widzew Łódź – Korona Kielce.

Udostępnij:

Podobne

Bezcenne zwycięstwo Warty

To był klasyczny mecz o sześć punktów. Warta mierzyła się z rywalem w walce o utrzymanie się w lidze – Koroną Kielce. Musiała walczyć w