Nowi trenerzy w sztabie Macieja Skorży

Za przygotowanie fizyczne piłkarzy Lecha będzie odpowiadał czeski trener Antonin Čepek, współpracujący z Karolem Kikutem. Trenerem bramkarzy został Maciej Palczewski, znany z pracy m.in. w Cracovii. W ten sposób kompletowany jest sztab szkoleniowy, który w poniedziałek zacznie pracę z wracającą z urlopów częścią drużyny Kolejorza.

O kompletowaniu sztabu informuje oficjalny serwis klubowy cytując słowa trenera Macieja Skorży twierdzącego, że udało się zbudować mocną ekipę szkoleniową. Optymistycznie o swych nowych współpracownikach wypowiada się też dyrektor sportowy Tomasz Rząsa.

Čepek to trener 36-letni, absolwent praskiego uniwersytetu. Pracował z juniorami Slavii, z FK Jablonec, potem z rezerwami Slavii. Współpracował też z pierwszym zespołem, ale niedługo, bo przeniósł się do Dukli Praga, potem do FK Teplice. Odbywał staże w renomowanych klubach angielskich, hiszpańskich, w RB Lipsk.

Palczewski ma 39 lat. Był graczem Cracovii i Wisły, Arki Gdynia, ale w ekstraklasie nigdy nie zagra. Absolwent krakowskiej i gdańskiej AWF. Szkolił młodych bramkarzy Cracovii, pracował też w pierwszej drużynie „Pasów”.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brawo Lech! Taką grę chcemy oglądać!

Czy to prawdziwe przełamanie? Czy zawsze będziemy oglądać takiego Kolejorza? Bardzo byśmy chcieli. Miał słabe momenty, wciąż było widać nerwowość, ale i pojawiło się to,