Zieloni rozpoczynają rozgrywki

Głównym celem piłkarzy poznańskiej Warty jest zachowanie pierwszoligowego bytu. Mają w tym pomóc nowi zawodnicy: Mateusz Bodzioch, Michał Jakóbowski, Sierhij Napołow, wypożyczeni Hubert Sobol, Konrad Syldatk i Michał Żebrowski.


[widgetkit id=571]

Trener Petr Nemec i kapitan zespołu Bartosz Kieliba zadowoleni są z przygotowań do piłkarskiej wiosny. Pytany, którzy nowi piłkarze najbliżsi są wyjściowego składu, trener stwierdził, że powinni być wszyscy, ale w najlepszej sytuacji są ci, co przyszli z wyższych lig. Sporo sobie obiecuje po Jakóbowskim. W pierwszym meczu zagra przeciwko swej byłej drużynie, Bytovii.

Trwa modernizacja stadioniku Warty. Ogródek wzbogaci się o oświetlenie, trybuna zostanie zadaszona. Nie ma zagrożenia finansowego, klub będzie mógł bez problemu dokończyć rozgrywki. Władze klubu chwalą sobie coraz lepszą współpracę z Lechem. Jej owocem jest wypożyczenie Huberta Sobola. Młody napastnik będzie mógł zdobywać doświadczenie grając na poziomie pierwszej ligi.

Udostępnij:

Podobne

Porażka Warty w Lubinie

Nie idzie ostatnio Zielonym. Przegrali z Lechem Orzy Bułgarskiej, tydzień później ulegli 0:1 w Lubinie Zagłębiu. Za każdym razem wynik był sprawiedliwy. Bez Adama Zrelaka

Trudny los tego biedniejszego

europejskiej waluty. Najlepszym sposobem na zamazanie naturalnych dysproporcji jest zespołowość i mądra dyscyplina taktyczna, można odnieść wrażenie, że to też nie funkcjonowało idealnie. Formalni goście