Zieloni kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa

W Grodzisku Wielkopolskim Warta zmierzyła się z Podbeskidziem Bielko-Biała. Zwycieżyła po dwóch golach z rzutów karnych wykonywanych przez Mateusza Kupczaka. Nie zwalnia tempa. To już czwarte zwycięstwo w pięciu meczach i pozycja lidera zaplecza ekstraklasy.

Spotkanie stało na dobrym poziomie, było szybkie. Szkoda tylko, że Zieloni po zdobyciu pierwszej bramki cofnęli się i oddali niemal całkowicie pole dla Podbeskidzia, co goście wykorzystali w 25 minucie doprowadzając do remisu. Na szczęście Warta zebrała się do ataku i potrafiła zwyciężyć. W niedzielę do Grodziska przyjedzie GKS Jastrzębie.

Warta: Lis –  Kuzdra,  Kieliba,  Boczek,  Kiełb, Długosz (55′  Gardzielewicz),  Kupczak,  Trałka,  Janicki (74′ Kiklaisz),  Jakóbowski (86′  Rybicki), Jaroch.

Udostępnij:

Podobne

Za darmo punktów nie przyznają

Chyba jeszcze nigdy w historii na Lecha nie spłynęło tak wiele pochwał. Za dobre i konsekwentne zarządzanie klubem, za rozsądną politykę finansową, za wizjonerstwo, którego

Bez pomysłu, bez pewności siebie, bez goli

Nie tak miała wyglądać inauguracja rozgrywek ligowych przez mistrza Polski. Spłynęło na niego ostatnio mnóstwo pochwał, zaczął się jawić jako wschodząca potęga nie tylko krajowego

Przyjaźń? Byle nie na boisku

Na niczym Lech gorzej ostatnio nie wychodzi niż na tzw. meczach przyjaźni. W poprzednim sezonie przyszły mistrz Polski rozgrywał dwa takie dwumecze, a w każdym