Wygrany sparing Zielonych

W Swarzędzu, na bocznym boisku Unii gospodarze, czyli lider IV ligi zmierzyli się z Wartą Poznań, czyli liderem I ligi. Różnica klas była widoczna nie tylko w wyniku. Zieloni wygrali 3:0 (2:0) po golach Janickiego (29 i 43 min.) oraz Boczka (78).

[widgetkit id=603]

Warta niemal przez cały czas przebywała pod bramką Unii. Do przerwy wynik 2:0 dla poznaniaków. Mogło być więcej goli, ale nie o wynik w tym meczu chodziło, lecz o sprawdzenie, na co już stać podopiecznych trenera Tworka. W przerwie obie drużyny wymieniły jedenastki, ale obraz meczu pozostał ten sam. Mecz wzbudził spore zainteresowanie fanów obu zespołów.

Warta w pierwszej połowie: Lis, Grobelny,  Kieliba,  Ławniczak, Kiełb, Trałka, A. Laskowski,  Apolinarski,  Janicki, Jakóbowski, Szczepaniak.
W drugiej połowie: T. Laskowski,  Grobelny, Skrobosiński, Boczek, Kuzdra, Kupczak, Cierpka, Rybicki, Gardzielewicz, Napołowo, Spławski.