Treningowe plany Kolejorza

Nie w środę 5 stycznia, jak było zaplanowane, ale w piątek 7 stycznia piłkarze Lecha wrócą z urlopów. Dodatkowe dwa dni wywalczyli sobie wygrywając pierwszą część ligowych rozgrywek. Maciej Skorża zdradził dziennikarzom, że dłuższe wolne od treningów było przedmiotem zakładu. Mieli z tego skorzystać, jeśli zakończą rok na pierwszym miejscu w tabeli.

Jak każdego roku, przygotowania do rozgrywek zaczną się badaniami trwającymi dwa dni. Kolejne dwa drużyna będzie trenowała na własnych obiektach. 11 stycznia piłkarze Lecha wylecą na obóz do dobrze im znanego tureckiego Belek. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzą się w czterech zaplanowanych meczach kontrolnych.

Do Poznania wrócą mniej więcej tydzień przed wznowieniem rozgrywek. W niedzielę 6 lutego o godzinie 17.30 rozegrają pierwsze ligowe spotkanie, na wyjeździe z Cracovią.

Udostępnij:

Podobne

Wygrana bez satysfakcji

Punkty przywożone z wyjazdów zawsze cieszą. Jednak mecz Lecha na stadionie ŁKS-u pozostawia niesmak i świadomość, że jeszcze jedna kompromitacja była o włos. Przeciwnik to

Wyszarpane zwycięstwo Lecha

Piłkarze Kolejorza nareszcie nie zawiedli, choć kibiców swych mogli doprowadzić do zawału serca. Walczyli z beniaminkiem desperacko próbującym utrzymać się w lidze, a niewiele brakowało,