Siatkarki Enei Energetyka przegrały z liderkami

To było spotkanie sąsiadek w tabeli. Oba zespoły, Enea Energetyk i UNI Opole mają wysokie aspiracje – chcą grać w elicie kobiecej siatkówki. Mecz był ciekawy, niestety zakończył się porażką poznanianek 1:3 (27:29, 25:20, 19:25, 21:25).

Już początek nie wróżył niczego dobrego. Opolanki szybko uzyskały sześciopunktowe prowadzenie. Poznanianki dopiero przy stanie 23:19 dla przyjezdnych zerwały się do gry i doprowadziły do stanu 25:25, jednak ostatecznie przegrały seta 27:29.

Drugi, również ciekawy, set tym razem dla siatkarek Energetyka 25:20. W trzecim opolanki już zdecydowanie wygrywają 25:19. Czwarty zapowiadał się całkiem ciekawie dla Energetyka, który prowadził już 7:3, jednak zdecydowanie lepiej dysponowane w tym dniu opolanki wygrały 25:21 i cały mecz 3:1.