Remis Polek z Irlandkami

W Swarzędzu i Plewiskach (gmina Komorniki) odbywają się eliminacje Mistrzostw Europy 2023 roku U19 kobiet. Młode Polki mają w grupie Irlandię, Irlandię Północną i Francję. Awans wywalczy tylko jedna drużyna. W pierwszym dniu w Swarzędzu Francja pokonała 4:1 Irlandię Północną. W Plewiskach Polska zremisowała 1:1 z Irlandią.

Pierwsza połowa polskiego meczu to znaczna przewaga młodych piłkarek z Zielonej Wyspy. W drugiej zawodniczka polska zagrała ręką w polu karnym i przeciwniczki po rzucie karnym wyszły na prowadzenie. Polkom udało się jednak odzyskać kontrolę nad meczem i po golu Sobal zremisować.

W piątek ponownie w Plewiskach rozgrywają bardzo trudny mecz z Francją, natomiast w Swarzędzu odbędzie ciekawy irlandzko-irlandzki pojedynek.

Udostępnij:

Podobne

Porażka Warty w Lubinie

Nie idzie ostatnio Zielonym. Przegrali z Lechem Orzy Bułgarskiej, tydzień później ulegli 0:1 w Lubinie Zagłębiu. Za każdym razem wynik był sprawiedliwy. Bez Adama Zrelaka

Trudny los tego biedniejszego

europejskiej waluty. Najlepszym sposobem na zamazanie naturalnych dysproporcji jest zespołowość i mądra dyscyplina taktyczna, można odnieść wrażenie, że to też nie funkcjonowało idealnie. Formalni goście