Remis Polek z Irlandkami

W Swarzędzu i Plewiskach (gmina Komorniki) odbywają się eliminacje Mistrzostw Europy 2023 roku U19 kobiet. Młode Polki mają w grupie Irlandię, Irlandię Północną i Francję. Awans wywalczy tylko jedna drużyna. W pierwszym dniu w Swarzędzu Francja pokonała 4:1 Irlandię Północną. W Plewiskach Polska zremisowała 1:1 z Irlandią.

Pierwsza połowa polskiego meczu to znaczna przewaga młodych piłkarek z Zielonej Wyspy. W drugiej zawodniczka polska zagrała ręką w polu karnym i przeciwniczki po rzucie karnym wyszły na prowadzenie. Polkom udało się jednak odzyskać kontrolę nad meczem i po golu Sobal zremisować.

W piątek ponownie w Plewiskach rozgrywają bardzo trudny mecz z Francją, natomiast w Swarzędzu odbędzie ciekawy irlandzko-irlandzki pojedynek.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy