Qurban Qurbanov: w tym meczu nie ma faworyta

Trener Karabachu Agdam ocenia Lecha, wtorkowego przeciwnika jego ekipy, jako mocną drużynę, grającą ciekawy, ofensywny futbol, z klasowymi zawodnikami na każdej pozycji. Dzięki regularnej grze w europejskich pucharach zespół z Azerbejdżanu był w losowaniu rozstawiony z najwyższym współczynnikiem, ale mistrzostwo Polski i gra przez cały sezon na wysokim poziomie świadczy, że Lech to solidny rywal, więc Karabach faworytem nie będzie.

Jak twierdzi, Karabach musi zagrać uważnie, bo w Poznaniu kibice i władze klubu oczekują zwycięstwa, a Lech potrafi atakować. Klub z Azerbejdżanu przeprowadził analizę jego gry, ale trener wzbraniał się przed oceną poszczególnych graczy Kolejorza. Określił ich tylko jako klasowych. Zmienił się trener Lecha, ale drużyna będzie stosowała ten sam system gry.

Nie było dużo czasu na przygotowania do pucharowych występów. Podczas obozu w Austrii, który mają za sobą piłkarze Karabachu, udało się rozwiązać kilka ważnych problemów. Nikt nie jest kontuzjowany. Trener Qurban Qurbanov oczekuje ciekawego meczu, na pięknym, wypełnionym kibicami stadionie. Jego podopieczni, jak zapowiedział, nie będą podejmować nadmiernego ryzyka, ale chcą w Poznaniu wygrać.

Udostępnij:

Podobne

Bezcenne zwycięstwo Warty

To był klasyczny mecz o sześć punktów. Warta mierzyła się z rywalem w walce o utrzymanie się w lidze – Koroną Kielce. Musiała walczyć w