Piłkarki znów gromią

Kolejny mecz młodych piłkarek Kolejorza, w którym jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa. Tym razem podopieczne Alicji Zając odprawiły 9:1 drużynę Lew Lębork. Zwycięstwo jak i wynik nie może dziwić, gospodynie walczą o awans, przyjezdne o ligowy byt.

Pani trener, widząc ogromną przewagę swojej drużyny, dokonała wszystkich możliwych zmian. Zapowiada się, że do końca rozgrywek będzie trwała twarda walka o awans.

Lech UAM Poznań – Lew Lębork 9:1 (3:0)
Bramki dla Lech/UAM: Teofilewska (18., 36., 85.), Rosińska (40.), Lechna (52., 59.), Wojtkowiak (54.), Fronczak (55.), Kuleczka (72.)
LECH POZNAŃ UAM: Anna Laskowska (70. Zuzanna Zajączkowska) – Urszula Buczak (70. Helena Plebańska), Zuzanna Sawicka, Maja Kuleczka – Dominika Drzewiecka (59. Hanna Smól), Zofia Rosińska (70. Dominika Kubka), Patrycja Małyszka, Klaudia Wojtkowiak (70. Maria Wasiewicz), Paula Fronczak (59. Sara Jóźwiak) – Martyna Lechna (59. Martyna Nowaczyk), Łucja Teofilewska.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy