Piłkarki Lech Poznań UAM awansowały do 1 ligi!

Grały w trzeciej, potem drugiej lidze, w przyszłym sezonie znajdą się w pierwszej, czyli na zapleczu ekstraligi. Przez tegoroczne rozgrywki przeszły jak burza. W decydującym o awansie meczu panie spod znaku Kolejorza  pokonały 2:1 Nowy Świt Górzno, po golach Pauli Fronczak i Patrycji Kwiatkowskiej.

Brawo podopieczne Alicji Zając! Możemy być pewni, że znów powalczą o awans, teraz już na najwyższy poziom rozgrywek.

W najważniejszym meczu w sezonie zagrały w składzie: Anna Laskowska – Urszula Buczak, Zuzanna Sawicka, Aleksandra Betka – Paula Fronczak (85. Dominika Drzewiecka), Zofia Rosińska (46. Dominika Kubka), Zofia Porada, Klaudia Wojtkowiak, Julia Przybył – Martyna Nowaczyk (46. Patrycja Kwiatkowska), Martyna Lechna (73. Łucja Teofilewska).

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy