Miha Blažič już trenuje z nową drużyną

Słoweński środkowy obrońca pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Lechem Poznań dwuletni kontrakt. 30-latek przyszedł z francuskiego Anger, które spadło z League 1. Wcześniej grał w węgierskim Ferencvaros, zaliczając mecze w Lidze Mistrzów. Bezpośrednio po testach pojechał na zgrupowanie Kolejorza do jego Centrum Badawczo-Rozwojowego, tam podpisał umowę i zaczął przygotowania do sezonu z nową drużyną.

Jest graczem doświadczonym, 25-krotnym reprezentantem swego kraju. – Dla mnie Lech to najważniejszy klub w Polsce, który ma wspaniałych kibiców. Śledziłem grę zespołu w zeszłym sezonie w europejskich pucharach czy rok wcześniej, kiedy sięgaliście po mistrzostwo Polski. To dla mnie duży krok w karierze i cieszę się, że tutaj trafiłem. Mam same pozytywne wrażenia od momentu, kiedy tutaj przyjechałem – powiedział dla klubowego serwisu informacyjnego.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Udostępnij:

Podobne

Udany początek drużyny Frederiksena

Wieści o intensywnej, szybkiej, aktywnej grze nowego Lecha okazały się przesadzone, ale na inaugurację sezonu udało mu się pokonać Górnika Zabrze, z którym w ostatnich

Bez dopingu przez pół meczu

Kibice Lecha Poznań zapowiadają: w meczu z Górnikiem Zabrze w pierwszej połowie nie będzie dopingu. W drugiej, bez względu na wynik, doping rusza pełną parą.