Miha Blažič już trenuje z nową drużyną

Słoweński środkowy obrońca pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Lechem Poznań dwuletni kontrakt. 30-latek przyszedł z francuskiego Anger, które spadło z League 1. Wcześniej grał w węgierskim Ferencvaros, zaliczając mecze w Lidze Mistrzów. Bezpośrednio po testach pojechał na zgrupowanie Kolejorza do jego Centrum Badawczo-Rozwojowego, tam podpisał umowę i zaczął przygotowania do sezonu z nową drużyną.

Jest graczem doświadczonym, 25-krotnym reprezentantem swego kraju. – Dla mnie Lech to najważniejszy klub w Polsce, który ma wspaniałych kibiców. Śledziłem grę zespołu w zeszłym sezonie w europejskich pucharach czy rok wcześniej, kiedy sięgaliście po mistrzostwo Polski. To dla mnie duży krok w karierze i cieszę się, że tutaj trafiłem. Mam same pozytywne wrażenia od momentu, kiedy tutaj przyjechałem – powiedział dla klubowego serwisu informacyjnego.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Udostępnij:

Podobne

Warta dała się ograć Śląskowi

Ten mecz nie musiał się skończyć tak źle dla Warty. Nie musiała przegrać. Śląsk wygrał przez wyrachowanie, lepszy pomysł na pozbawienie rywala atutów, większą taktyczną