Dziesiąty tytuł hokeistek Politechniki

Broniący tytułu mistrzyń Polski w hokeju na trawie seniorek zespół AZS Politechniki Poznańskiej pokonał w finale 1:0 (1:0) odwieczne rywalki Hokej Start Brzeziny. Decydującego gola zdobyła z krótkiego rogu w 29 min Daria Skoroszewska. Akademiczki triumfowały w MP na otwartych boiskach po raz dziesiąty.

Brąz dla LKS Gąsawa. W decydującym meczu drużyna z Pałuk, po remisie 2:2 (0:0) w regulaminowym czasie, wygrała 3:2 w karnych zagrywkach z UKS Orient II Łozina. Bramki w meczu: dla LKS Weronika Zacharzewska (41), Aleksandra Kranz (52) – dla UKS – Natalia Dejenko (33), Paula Pelikan (58, kr).

Końcowa klasyfikacja MP: 1. AZS PP, 2. Hokej Start Brzeziny, 3. LKS Gąsawa, 4. UKS Orient II Łozina, 5. Ósemka Tarnowskie Góry, 6. LKS Rogowo.

Udostępnij:

Podobne

Warta odebrała punkty Rakowowi

Dzięki Zielonym przewaga Rakowa nad Lechem, który ledwo zremisował w Mielcu, nie wzrosła. Warta postawiła się liderowi. Mądrze się broniła, stać ją było na zdobycie

Tego meczu nie wolno nie wygrać

Gdyby Lech stracił punkty na starcie tegorocznych rozgrywek, pościg za ligową czołówką, który już dziś jest zadaniem bardzo trudnym, stałby się właściwie niewykonalny. Łatwo nie