Dzień Dziecka bez barier na INEA Stadionie

Mnóstwo atrakcji czeka na dzieci, także tych niepełnosprawnych, w niedzielę przy Bułgarskiej. Warto przyjść już o godzinie 11, by skorzystać z dostępnych za darmo rozrywek. Na dzieci niepełnosprawne czeka specjalny tor przeszkód. Będzie można obejrzeć pokaz sztuk walki na wózkach, wziąć udział w jednym z wielu konkursów. Każdy uczestnik imprezy zobaczy stadion od środka. Przy organizacji imprezy współpracował poznański oddział Towarzystwa Chorób Mięśniowo-Nerwowych.

Inne atrakcje to możliwość wzięcia udziału w paintballu. Kto woli strzelać gole, też się nie zawiedzie. Można także załapać się do Akademii Dziecięcej Lecha Poznań, prowadzony bowiem będzie nabór. To pierwszy krok, by zostać piłkarzem Kolejorza. Miłośnicy zabaw wirtualnych wezmą udział w Poznań Computer Sport Games. Nie zabraknie dmuchanych zamków, karuzeli, krainy animacji. Na scenie wystąpią zespoły, a policjanci będą uczyć zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Do tego zabawa w tenisa, turniej siatkówki plażowej, a na deser – rozmowa z piłkarzami Lecha, możliwość zrobienia zdjęcia, otrzymania autografu. Pojawią się oni na boisku o godzinie 13. Sklep klubowy na stadionie czynny będzie w ten dzień w godzinach od 11 do 13.

Udostępnij:

Podobne

Finał nie dla Lechitek

Świetny doping trwający przez cały mecz, tysiące kibiców, atmosfera piłkarskiego święta – w takich warunkach toczył się półfinał Pucharu Polskiej kobiet. Do szczęścia zabrakło tylko

Triumf z (lekkim) niedosytem

Kto śledzi najnowsze dzieje Lecha wie, że w każdej, nawet najmniej spodziewanej chwili można się spodziewać kłopotów. Przed meczem w Szczecinie trzeba się było obawiać,