Radom zdobyty! Lech Poznań mistrzem Polski!

Jak już się przełamywać na nieprzyjaznym terenie, gdzie jeszcze nie odniosło się zwycięstwa, to w tak mistrzowski sposób. Kolejorz nie dał szans Radomiakowi. Wygrał 3:1 po meczu, w którym jego wyższość nie podlegała dyskusji. Gole zdobyli Ishak, Palma i Walemark. Tytuł mistrzowski trafia w godne ręce jeszcze przed ostatnią ligową kolejką. Brawo piłkarze Lecha, brawo […]