Znów nie wygrali na swoim stadionie, znów zawiedli kibiców

Własne boisko przestało być twierdzą Kolejorza. Czy dopinguje go 40 tysięcy, czy tak jak teraz ledwo 22 tysiące kibiców, nie potrafi tu wygrywać. Po meczu z Motorem nie wiadomo, czy bardziej się martwić kolejną stratą punktów, czy cieszyć z odrobienia dwubramkowej straty po frajersko straconych golach. Było mnóstwo okazji do zdobycia bramki zwycięskiej, jednak w […]