Warta znów zwycięska

Zieloni nie zwalniają. Występując w Grodzisku Wielkopolskim w roli gospodarza pewnie pokonała Olimpię Grudziądz i wciąż jest na miejscu dającym bezpośredni awans do ekstraklasy. W drugiej połowie spotkania gole zdobyli Jakub Apolinarski i Tomasz Boczek.

Od samego początku Warta dominowała nad beniaminkiem. Mogła wyjść na prowadzenie jeszcze przerwą. Okazji nie brakowało, po ciekawych akcjach i po uderzeniach ze stałych fragmentów gry. Co nie udało się przed przerwą, faktem stało się w drugiej połowie. Przewaga Zielonych nad trzecią w tabeli Stalą Mielec zwiększyło się do czterech punktów.