W Opalenicy poszukają wysokiej formy

Do 29 czerwca piłkarze Lecha będą trenować na obozie w Opalenicy. Pierwszy mecz, od razu wielkiej wagi, bo w eliminacjach do Ligi Mistrzów, rozegrają już kilka dni po powrocie, 5 lipca. Nowy trener tak zatem musi poprowadzić treningi, by piłkarze jak najszybciej uzyskali jak najwyższą formę, ale i wytrzymali trudy całej jesieni.

Wiemy już, którzy piłkarze będą uczestniczyć w treningach i sparingach. To Filip Bednarek, Krzysztof Bąkowski, Karol Drażdżewski, Artur Rudko (bramkarze), Alan Czerwiński, Barry Douglas, Igor Kornobis, Antonio Milić, Patryk Olejnik, Joel Pereira, Maksymilian Pingot, Pedro Rebocho, Bartosz Salamon, Lubomir Šatka (obrońcy), Joao Amaral, Jakub Antczak, Adriel Ba Loua, Maksym Czekała, Patryk Gogół, Jesper Karlström, Antoni Kozubal, Nika Kvekveskiri, Filip Marchwiński, Radosław Murawski, Dani Ramirez, Michał Skóraś, Jan Sýkora, Filip Wolski, Kristoffer Velde (pomocnicy), Mikael Ishak, Norbert Pacławski, Artur Sobiech, Filip Szymczak (napastnicy).

Część z tych piłkarzy do drużyny dołączy dopiero w czwartek. To reprezentanci swych krajów – Jesper Karlström (Szweja), Lubomir Šatka (Słowacja), Nika Kvekveskiri (Gruzja). Prawdopodobnie w zaczynającym się tygodniu klub pozyska nowych graczy. Do tej pory drużynę zasilił tylko Artur Rudko (na zdjęciu).

Udostępnij:

Podobne

U siebie Warta nie wygrywa

Tylko jedno zwycięstwo w roli gospodarza wygrała Warta w całej, zakończonej w piątek rundzie jesiennej. Miała szansę to zmienić w spotkaniu z Jagiellonią, ale stało