Poznańska Trzynastka lepsza od Wiary Lecha

Wiara Lecha przegrała z Poznańską Trzynastką 3:1 i straciła jednopunktowy dystans do prowadzącej Concordii Murowana Goślina, która wygrała swoje spotkanie. Mecz dobrze rozpoczął się dla Kiboli, którzy po strzale Górczaka objęli prowadzenie. W pierwszej połowie kontrolowali spotkanie, choć nie byli dokładni. Ich gra nie wróżyła najlepiej, co później można było zobaczyć w drugiej połowie.

Ta lepiej rozpoczęła się dla Wiary. W poprzeczkę trafił Szenfeld, ale później do głosu doszli gospodarze. Wpierw błąd Smury, później Szerszenia, a na końcu Sałaty i ostatecznie Kibole przegrali 3:1, choć mieli swoje szanse na zdobycie gola. W drugiej połowie groźnie strzelali Szenfeld i Szulerowicz, ale żadnemu z nich nie udało się znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Trzynastki.

POZNAŃSKA TRZYNASTKA – K.K.S. WIARA LECHA 3:1

BRAMKI: `49, `60, `84 – `29 M. Górczak

Żółta kartka: Szenfeld