Nowe koszulki meczowe Lecha

To już piąty wzór koszulki, od kiedy partnerem technicznym Lecha jest firma Macron. Podobnie jak poprzednie, jest oryginalna, dedykowana Kolejorzowi. Projektantem jest ta sama osoba, która odpowiadała za stworzenie herbu i identyfikacji związanej z setną rocznicą klubu – Jakub Malicki. Szukał inspiracji w mieście, jego historii, ze Starym Rynkiem, tamtejszymi kamienicami, polichromiami widocznymi na domkach budniczych. Rękawki mają wykończenia nawiązujące do popularnego wzoru klubowego szalika.

W nowych strojach Kolejorz pokaże się kibicom już we wtorek, w meczu przeciwko Karabachowi Agdam. Domowa koszulka ma kolor niebieski, wyjazdowa biały. Trzeci komplet zostanie zaprezentowany 14 lipca, podczas oficjalnej przedsezonowej prezentacji drużyny.

Koszulki zostały wyprodukowane z materiałów przyjaznych środowisku, z tkaniny pozyskanej z plastikowych butelek poddanych recyklingowi. Do wyprodukowania jednego trykotu potrzebnych jest 13 półlitrowych butelek. M Performance System ułatwia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci, zapewnia dobrą „oddychalność”. Tył wykonany jest w całości z udoskonalonego micromesh’u zapewniającego lepszą przewiewność w najbardziej kluczowych miejscach i odprowadzanie potu.

Fot. lechpoznan.pl

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den