Mistrz punktuje w Superlidze hokeja halowego

Obrońca mistrzowskiego tytułu w Superlidze hokeja halowego Grunwald Poznań. Po 4. kolejkach spotkań przewodzi tabeli bez straty punktu. W weekend rozgromił 12:0 Bałagany Rustico Łubianka.

W nowej formule MP po jednej rundzie spotkań każdego z każdym pierwsze cztery drużyny będą walczyć o medale. Ostatnia z liczącej osiem zespołów Superligi spadnie do I ligi, a najlepsza z I ligi awansuje do elity. Aktualnie toczy się zacięta rywalizacja o miejsce czwarte między Wartą Poznań i LKS Rogowo.

Wyniki 4. kolejki: Grunwald – Bałagany 12:0 (4:0), LKS Rogowo – Pomorzanin Toruń 4:5 (0:2), Warta – Stella Gniezno 10:1 (0:0), Start 1954 Gniezno – AZS AWF Poznań 3:8 (1:2)

1.      Grunwald (m) 4 12 36-10

2.      Pomorzanin 4 10 25-16

3.      AZS AWF P. 4 9 31-17

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brak transferów pracy trenerowi nie ułatwia

Maciej Skorża liczył, że przygotowania do nowego sezonu będzie mógł zacząć z nowymi piłkarzami. Otrzymał tylko Portugalczyka Pereirę, prawego obrońcę i wcześniej zakontraktowanego Radosława Murawskiego.

Superliga hokeja na trawie finiszuje

Zakończono część rozgrywek superligi hokeja na trawie mężczyzn. Pierwsze miejsce zajął obrońca tytułu Grunwald Poznań, a drugie Pomorzanin Toruń. Te dwa zespoły zagrają w najbliższy

Nowi trenerzy w sztabie Macieja Skorży

Za przygotowanie fizyczne piłkarzy Lecha będzie odpowiadał czeski trener Antonin Čepek, współpracujący z Karolem Kikutem. Trenerem bramkarzy został Maciej Palczewski, znany z pracy m.in. w