Medale w hokeju na trawie rozdzielą w Poznaniu

Medale w 83. Mistrzostwach Polski seniorów i w 43. MP seniorek w hokeju na trawie zostaną rozdzielone w weekend na stadionie AWF w Poznaniu. W rywalizacji mężczyzn obrońca tytułu i lider po zasadniczej części rozgrywek Grunwald Poznań zagra 25 i 26 bm. o godz. 17 z wiceliderem Pomorzaninem Toruń. W spotkaniach o brąz trzecia Warta Poznań i czwarty LKS Rogowo zmierzą się o godz. 15 w sobotę i o godz. 13 w niedzielę.

W rywalizacji pań liderki I fazy AZS Politechnika Poznańska 25 bm. czeka mecz z czwartym zespołem KS Rogowo o godz. 11, a broniące tytułu wiceliderki Hokej Start Brzeziny tego samego dnia o godz. 13 zagrają z trzecią w tabeli Ósemką Tarnowskie Góry.  W niedzielę najpierw pokonane w sobotę zmierzą się o brąz o godz. 11, a zwyciężczynie w finale o godz. 15.
W związku z powołaniem do życia w sezonie 2019/ 2020 8-drużynowej Hokej Superligi mężczyzn od piątku do niedzieli w Gnieźnie o dwa miejsca w nowej najwyższej klasie zagrają systemem każdy z każdym: zespoły siódmy i ósmy z ekstraklasy – Start 1954 Gniezno i LKS Gąsawa oraz zespoły pierwszy i drugi  z II  ligi – Lipno Stęszew i Stella Gniezno.
(AK)

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brawo Lech! Taką grę chcemy oglądać!

Czy to prawdziwe przełamanie? Czy zawsze będziemy oglądać takiego Kolejorza? Bardzo byśmy chcieli. Miał słabe momenty, wciąż było widać nerwowość, ale i pojawiło się to,