Futbol amerykański na Golaju

Kto w niedzielne popołudnie wybrał się na były stadion Olimpii przy ul. Warmińskiej mógł się przekonać, że malowniczo położone w Lasku Golęcińskim miejsce bynajmniej nie jest martwe. Trwa wymiana fragmentu zrujnowanych trybu, a na boisku zmagały się dwie drużyny futbolu amerykańskiego. Dyscyplina nie jest jeszcze u nas bardzo popularna, ale wiele wskazuje, że to się zmieni.

Mecz był emocjonującym widowiskiem, stał na zadziwiająco dobrym poziomie. Niestety, zakończył się porażką poznańskiej drużyny. Patrioci Poznań minimalnie ulegli Archers Bydgoszcz – 21-26 (7-17, 7:12, 0:0, 7:0). Wszystko przez to, że goście w pierwszych kwartach wykorzystali gapiostwo miejscowej drużyny. Na boisku dużo się działo, przy najbliższej sposobności warto wybrać się i podziwiać zmagania sportowców uprawiających dyscyplinę znaną nam głównie z filmów amerykańskich.

Informacje na temat poznańskiej drużyny znajdziemy pod adresem: https://www.facebook.com/patrioci.poznan?fref=ts

Udostępnij:

Podobne

Podwójna rywalizacja z GKS Katowice

Ponad 30 tysięcy kibiców przyjdzie w niedzielę na Bułgarską, by obejrzeć ważny i ciekawie się zapowiadający mecz Lecha z GKS Katowice. To nie będzie jedyny