Kolejne zwycięstwo MUKS Pomarańczarni

Poznańskie koszykarki pewnie pokonały Chrobrego Basket Głuchołazy 77:63 (25:12, 18:17, 22:19, 11:15). Wygrały głównie dzięki znakomitemu początkowi spotkania. Pierwsza kwarta to całkowita dominacja Pomarańczarni. W kolejnych dwóch też miału przewagę, ale już nie tak dużą. W ostatniej na parkiet weszły zawodniczki rezerwowe, ale i tak poznanianki nie straciły kontroli nad przebiegiem wydarzeń.


[widgetkit id=305]

W ten sposób poznanianki wygrały 9 spotkań na rozegranych 10. Kolejne mecze ligowe zaplanowane są na styczeń. Szczególnie ciekawie zapowiadają się derby – 14 stycznia MUKS Pomarańczarnia zmierzy się z AZS ENEA.

Punkty dla MUKS w meczu z drużyną z Głuchołaz:  Durak 20, Klatt 15, Bednarczyk 14, Sarzyńska 12, Olszewska 9, Pilichowska 5, Policha 2, Szemraj, Jóźwiak, Perła, Rembalska.

Udostępnij:

Podobne

Triumf z (lekkim) niedosytem

Kto śledzi najnowsze dzieje Lecha wie, że w każdej, nawet najmniej spodziewanej chwili można się spodziewać kłopotów. Przed meczem w Szczecinie trzeba się było obawiać,

Syndrom Lecha Poznań

Wypełniony stadion, oczekiwanie kolejnego triumfu lidera, atmosfera piłkarskiego święta, korzystne wyniki meczów rywali, szansa na wypracowanie przewagi nad nimi – co mogło pójść nie pomyśli