Wielki pech Julka Letniowskiego

Być może wiosną na boisku Juliusza Letniowskiego nie zobaczymy. 20-letni piłkarz Lecha, pozyskany w zimowej przerwie z Bytovii Bytów, doznał podczas treningu mechanicznego urazu kolana. Jak informuje klub – konieczny jest zabieg artroskopii.

Piłkarz jest jednym z nielicznych w ekipie Lecha, który podczas sparingów rozgrywanych w Turcji nie zawiódł. Pokazał kilka ciekawych zagrań, potwierdził swój talent. Jest szybki, potrafi mocno i celnie strzelać z dystansu. Był bliski zdobycia w ten sposób gola, trafił jednak w poprzeczkę. Nie liczył na grę w pierwszym składzie, ale na możliwość pokazywania się na ekstraklasowych boiskach choćby na krótko, jako zmiennik, na stopniowe zbieranie doświadczenia.

Do meczowej kadry nie załapał się ani razu. Zdążył wyleczyć jedną kontuzję, teraz nabawił się kolejnej. Jak informuje klub, zdolny do gry będzie dopiero w drugiej połowie kwietnia. Sporo czasu zajmie mu też dochodzenie do formy, więc mało jest prawdopodobne, by zagrał w ekstraklasie choćby w fazie dodatkowej. Chyba, że Lech już o nic nie będzie walczył i trener, podobnie jak podczas zimowych sparingów, zechce dokonać jeszcze jednego przeglądu klubowej kadry.

Udostępnij:

Podobne

Sprowadzili nas na ziemię. Jak zwykle

Lech Poznań nigdy nie stanie się europejską potęgą. Ma jednak wszystko, by być czołową ekipą w kraju, regularnym uczestnikiem rywalizacji pucharowej. Niektórzy twierdzą minimalistycznie, że

Warta dała się ograć Śląskowi

Ten mecz nie musiał się skończyć tak źle dla Warty. Nie musiała przegrać. Śląsk wygrał przez wyrachowanie, lepszy pomysł na pozbawienie rywala atutów, większą taktyczną