Wielki pech Julka Letniowskiego

Być może wiosną na boisku Juliusza Letniowskiego nie zobaczymy. 20-letni piłkarz Lecha, pozyskany w zimowej przerwie z Bytovii Bytów, doznał podczas treningu mechanicznego urazu kolana. Jak informuje klub – konieczny jest zabieg artroskopii.

Piłkarz jest jednym z nielicznych w ekipie Lecha, który podczas sparingów rozgrywanych w Turcji nie zawiódł. Pokazał kilka ciekawych zagrań, potwierdził swój talent. Jest szybki, potrafi mocno i celnie strzelać z dystansu. Był bliski zdobycia w ten sposób gola, trafił jednak w poprzeczkę. Nie liczył na grę w pierwszym składzie, ale na możliwość pokazywania się na ekstraklasowych boiskach choćby na krótko, jako zmiennik, na stopniowe zbieranie doświadczenia.

Do meczowej kadry nie załapał się ani razu. Zdążył wyleczyć jedną kontuzję, teraz nabawił się kolejnej. Jak informuje klub, zdolny do gry będzie dopiero w drugiej połowie kwietnia. Sporo czasu zajmie mu też dochodzenie do formy, więc mało jest prawdopodobne, by zagrał w ekstraklasie choćby w fazie dodatkowej. Chyba, że Lech już o nic nie będzie walczył i trener, podobnie jak podczas zimowych sparingów, zechce dokonać jeszcze jednego przeglądu klubowej kadry.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

AliExpress sponsorem Lecha Poznań

Jeszcze jedno tej jesieni wspaniałe wydarzenie dla Lecha. Globalna platforma sprzedaży, AliExpress została sponsorem klubu. Pierwszy raz promuje się w ten sposób. Na początek w

jakub kamiński

Kolejny wychowanek Lecha w reprezentacji

W czerwcu skończył 18 lat. Właśnie został reprezentantem Polski, jest potencjalnie najdroższym zawodnikiem ekstraklasy. Jakub Kamiński rozwija się w sposób nieprawdopodobny. Marka akademii Lecha Poznań