Poznaniak Jacek Rzepecki wygrywa kolejną zawodową walkę w K-1!

8 czerwca w Buku koło Poznania odbyła się zawodowa Gala Ring Club Professional, gdzie zgromadzeni kibice mogli obejrzeć walki w boksie oraz kickboxingu.

Jacek Rzepecki reprezentujący klub Ankos MMA w ringu stanął naprzeciwko Ukraińca Olega Pavlyaka. Po pierwszej rozpoznawczej rundzie, w drugiej, kiedy do głosu zaczął dochodzić Rzepecki, sędzia przerwał walkę z powodu głębokiego rozcięcia na głowie Ukraińca. Zawodnik Ankosu trafił czysto kolanem na głowę i wygrał przez techniczny nokaut.

Po walce zwycięzca powiedział: – Rywal walczył nieczysto, wpadał, atakował głową. Po jednej z takich akcji pękł mi łuk brwiowy. Mimo wszystko zachowałem spokój i byłem cierpliwy, odpowiedziałem celną akcją i sędzia z powodu mocnego krwawienia nie dopuścił przeciwnika do dalszej rywalizacji. Cieszę się z kolejnego zwycięstwa, ale czuję niedosyt. Byłem świetnie przygotowany i nie mogłem pokazać wszystkiego, co było zaplanowane na tę walkę. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają, rodzinie, najbliższym, trenerom Ankos MMA oraz zawodnikom klubu. Dziękuję także organizatorom, Panu Włodzimierzowi Rzadkiewiczowi oraz Łukaszowi Szulcowi. Pełen profesjonalizm.

To już drugie zwycięstwo Jacka Rzepeckiego dla federacji Ring Club Professional, a szóste w zawodowej karierze. Zawodnik z 6 wygranych walk, aż 5 rozstrzygnął przed czasem.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brak transferów pracy trenerowi nie ułatwia

Maciej Skorża liczył, że przygotowania do nowego sezonu będzie mógł zacząć z nowymi piłkarzami. Otrzymał tylko Portugalczyka Pereirę, prawego obrońcę i wcześniej zakontraktowanego Radosława Murawskiego.

Superliga hokeja na trawie finiszuje

Zakończono część rozgrywek superligi hokeja na trawie mężczyzn. Pierwsze miejsce zajął obrońca tytułu Grunwald Poznań, a drugie Pomorzanin Toruń. Te dwa zespoły zagrają w najbliższy

Nowi trenerzy w sztabie Macieja Skorży

Za przygotowanie fizyczne piłkarzy Lecha będzie odpowiadał czeski trener Antonin Čepek, współpracujący z Karolem Kikutem. Trenerem bramkarzy został Maciej Palczewski, znany z pracy m.in. w