Murawski przedłużył kontrakt z Lechem

Do 30 czerwca 2026 roku obowiązuje nowa umowa Radosława Murawskiego z Lechem Poznań. Została przedłużona podczas pobytu drużyny w Centrum Badawczo-Rozwojowym klubu we Wronkach. Środkowy Pomocnik ma 29 lat, do Lecha przyszedł z tureckiego Denizlisporu. Wcześniej grał we Włoszech po transferze z Piasta Gliwice, którego jest wychowankiem.

Przez dwa lata zagrał dla Lecha 74 razy zdobywając trzy gole i dwukrotnie asystując. Będzie miał okazję dane te poprawić. – Jest radość, że udało nam się dojść do porozumienia i fajnie, że ten nasz wspólny projekt będzie kontynuowany. Cieszę się, że przed kolejne lata mogę grać dla Lecha – mówi piłkarz dla klubowego serwisu informacyjnego.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Udostępnij:

Podobne

Udany początek drużyny Frederiksena

Wieści o intensywnej, szybkiej, aktywnej grze nowego Lecha okazały się przesadzone, ale na inaugurację sezonu udało mu się pokonać Górnika Zabrze, z którym w ostatnich

Bez dopingu przez pół meczu

Kibice Lecha Poznań zapowiadają: w meczu z Górnikiem Zabrze w pierwszej połowie nie będzie dopingu. W drugiej, bez względu na wynik, doping rusza pełną parą.