Kolejorz pokazał się kibicom. W nowych koszulkach

Centrum handlowe „Posnania” 13 lipca o godzinie 13 zatłoczyło się jeszcze bardziej niż w inne soboty poprzedzające niedziele z zakazem handlu. Mnóstwo ludzi przyszło na prezentację drużyny Lecha Poznań, prowadzoną przez Mezo. Piłkarze przekonali się, jak duże jest oczekiwanie sukcesu. Optymizmu im nie brakowało.


[widgetkit id=587]

Zawodnicy Kolejorza pokazali się w nowych strojach meczowych. Koszulki zaprojektował kibic Lecha Bartosz Parys. W nagrodę wejdzie w skład klubowej delegacji udającej się do Bolonii, gdzie mieści się siedziba firmy Macron. Koszulki cechują się cienkimi pionowymi paskami, niebieskimi na białym tle lub białymi na tle niebieskim. Rezerwowym kolorem Lecha będzie czarny, z paskami niebiesko-białymi.

Zatańczyły Kolejorz girls, a Mezo zaprosił na scenę cały sztab szkoleniowy i poszczególne formacje zawodników. Nowy kapitan drużyny, Darko Jevtić pytany o cele w nowym sezonie odpowiedział, że są takie cztery, ale wymienił tylko dwa: mistrzostwo Polski i krajowy puchar. Publiczność zareagowała entuzjastycznie. Podczas późniejszych rozmów z dziennikarzami Darko stwierdził, że podczas żadnej z poprzednich prezentacji nie panował tak duży optymizm, wręcz przekonanie piłkarzy, że czeka ich dobry sezon. Trener Dariusz Żuraw konkretnych celów nie wymienił, ale podkreślił, że zespół jest bardzo dobrze przygotowany, wszystkie cele szkoleniowe zostały zrealizowane.

Kto był piłkarskim wzorem Pawła Tomczyka? Ile żółtych kartek, zdaniem Djordje Crnomarkovivca, zobaczy w sezonie Karlo Muhar? Z wymową którego polskiego słowa największe problemy ma Mickey van der Hart? Na te i wiele innych pytań musiały odpowiedzieć trzyosobowe zespoły piłkarzy, kibiców i szkoleniowców, uczestniczące w konkursie wiedzy o Lechu. Zwyciężyli kibice zdobywając ufundowane przez klub nagrody.

Po zakończeniu prezentacji kibice otoczyli piłkarzy rozdających autografy, pozujących do wspólnych zdjęć. W zespole jest kilku nowych zagranicznych piłkarzy oraz wychowankowie, którzy jeszcze nie mieli bliskiego kontaktu z fanami. Największym powodzeniem cieszył się Filip Marchwiński, ale i pozostali odpowiedzieli na setki, a może tysiące pytań.

 

Udostępnij:

Podobne

Nie wolno pozostać w blokach startowych

Czy warto przejmować się wynikami meczów sparingowych? Zawsze lepiej wygrać niż przegrać, ale nie to jest głównym celem takich gierek. Czy warto przejmować się jakością

Drugi sparing, druga porażka Lecha

Nie widać jeszcze ręki nowego trenera. Piłkarzom Kolejorza nie kleiła się gra w drugim letnim sparingu, w którym mierzyli się z Pogonią Szczecin. Nie tworzyli

W Opalenicy poszukają wysokiej formy

Do 29 czerwca piłkarze Lecha będą trenować na obozie w Opalenicy. Pierwszy mecz, od razu wielkiej wagi, bo w eliminacjach do Ligi Mistrzów, rozegrają już