Filip Marchwiński przedłużył kontrakt z Lechem

Świetna gra „Marchewy”, a prawdopodobnie i duże zainteresowaniem zamożnych klubów tym zawodnikiem spowodowały, że klub zaproponował młodemu graczowi przedłużenie obowiązującej dotychczas umowy. Filip związał się z Lechem do końca czerwca 2025 roku. – To jest mój klub, jestem jego wychowankiem i ostatnio z dumą miałem okazję po raz pierwszy nosić w trakcie ligowego meczu kapitańską opaskę – powiedział klubowemu serwisowi informacyjnemu.

W ostatnim czasie jest czołowym zawodnikiem Kolejorza, w pięciu meczach zdobył pięć goli. Łącznie w pierwszej drużynie zaliczył 132 spotkania, zdobył 19 goli, miał 5 asyst. – Staram się twardo stąpać po ziemi i wiem, że wciąż muszę mocno pracować, żeby zrobić progres w swojej grze i stawać się lepszym piłkarzem, Kolejorz to idealne miejsce dla rozwoju dla młodego zawodnika, stąd decyzja o pozostaniu. Teraz już skupiam się na tym, żeby zrealizować nasze cele, jakie założyliśmy sobie na ten sezon – stwierdził 21-latek.

Udostępnij:

Podobne

Bezcenne zwycięstwo Warty

To był klasyczny mecz o sześć punktów. Warta mierzyła się z rywalem w walce o utrzymanie się w lidze – Koroną Kielce. Musiała walczyć w