Filip Marchwiński przedłużył kontrakt z Lechem

Świetna gra „Marchewy”, a prawdopodobnie i duże zainteresowaniem zamożnych klubów tym zawodnikiem spowodowały, że klub zaproponował młodemu graczowi przedłużenie obowiązującej dotychczas umowy. Filip związał się z Lechem do końca czerwca 2025 roku. – To jest mój klub, jestem jego wychowankiem i ostatnio z dumą miałem okazję po raz pierwszy nosić w trakcie ligowego meczu kapitańską opaskę – powiedział klubowemu serwisowi informacyjnemu.

W ostatnim czasie jest czołowym zawodnikiem Kolejorza, w pięciu meczach zdobył pięć goli. Łącznie w pierwszej drużynie zaliczył 132 spotkania, zdobył 19 goli, miał 5 asyst. – Staram się twardo stąpać po ziemi i wiem, że wciąż muszę mocno pracować, żeby zrobić progres w swojej grze i stawać się lepszym piłkarzem, Kolejorz to idealne miejsce dla rozwoju dla młodego zawodnika, stąd decyzja o pozostaniu. Teraz już skupiam się na tym, żeby zrealizować nasze cele, jakie założyliśmy sobie na ten sezon – stwierdził 21-latek.

Udostępnij:

Podobne

Warta dała się ograć Śląskowi

Ten mecz nie musiał się skończyć tak źle dla Warty. Nie musiała przegrać. Śląsk wygrał przez wyrachowanie, lepszy pomysł na pozbawienie rywala atutów, większą taktyczną