Kibice ogłaszają bojkot. Żądają spotkania z właścicielem klubu
Nigdy jeszcze relacje między kibicami Lecha a władzami klubu nie były tak złe. To już nie jest zwykły konflikt. Fani mają dość zarządzania klubem jak spółką rynkową, której jedynym celem jest generowanie zysków. Żądają tego, co – nie tylko ich zdaniem – jest powinnością Lecha Poznań: zdobywania trofeów. W ostatnim meczu sezonu zaprotestowali w formie najostrzejszej z możliwych. Władze klubu nakazały im opuszczenia zajmowanych na stadionie pomieszczeń.