Lusi Palma zostaje w Lechu!

To fantastyczna informacja dla kibiców Kolejorza. I tych, którym miła jest rosnąca jakość klubów polskiej ekstraklasy. Lech zdecydował się uruchomić klauzulę wykupu, obowiązującą po wypożyczeniu gracza na rok z Celtic FC. Wiadomo było, że chcąc mieć tego zawodnika po zakończeniu tego okresu Lech musi wyłożyć 4 miliony euro. Władze klubu podejmowały próby wynegocjowania niższej kwoty, […]
Lech z Palmą czy bez? Każda decyzja niesie ryzyko

Nie ma co zazdrościć właścicielowi Lecha i dyrektorowi sportowemu. Trzeba podjąć decyzję wielce ryzykowną. Albo klub straci potężną kasę, albo Luisa Palmę, czołowego swego piłkarza. Kilka dni przed godziną zero wydaje się, że pośredniego rozwiązania nie ma. Honduranin już po pierwszych meczach oczarował nie tylko kibiców Lecha, ale wszystkich interesujących się rozgrywkami ekstraklasy. Jawił się […]