To zaskakująca decyzja trenera Macieja Skorży. O tym, że coraz rzadziej pokazujący się na boisku, uskarżający się na rozmaite dolegliwości Thomas Rogne przestanie pełnić funkcję kapitana drużyny, było oczywiste. Mało kto się jednak spodziewał, że jego następcą zostanie Mikael Ishak.

Szwed jest skutecznym, jednym z najlepszych w lidze napastnikiem i prawdopodobnie najbardziej klasowym zawodnikiem Kolejorza. Nie jest jednak aktywny poza boiskiem. Nie słychać, by porywał do boju kolegów. Na boisku skupia się przede wszystkim na swojej grze. Bardziej można się było spodziewać, że kapitanem zostanie dłużej związany z klubem, cieszący się dużym autorytetem u kolegów i kibiców Pedro Tiba. Jednak Portugalczyk będzie „tylko” zastępcą kapitana Ishaka.

Poza nimi, po ostatnich decyzjach, w skład rady drużyny wchodzą Lubomir Šatka, Radosław Murawski i Jakub Kamiński. Ten drugi nie rozegrał jeszcze oficjalnego spotkania w barwach Lecha.

Udostępnij:

Podobne

Udany początek drużyny Frederiksena

Wieści o intensywnej, szybkiej, aktywnej grze nowego Lecha okazały się przesadzone, ale na inaugurację sezonu udało mu się pokonać Górnika Zabrze, z którym w ostatnich

Bez dopingu przez pół meczu

Kibice Lecha Poznań zapowiadają: w meczu z Górnikiem Zabrze w pierwszej połowie nie będzie dopingu. W drugiej, bez względu na wynik, doping rusza pełną parą.