Gra wewnętrzna zastąpi sparing

Miało być sześć sparingów Lecha, będzie pięć. Miała być skompletowana drużyna na początek przygotowań do sezonu, a wciąż występują luki w składzie. O piłkarzach, którzy mieliby dołączyć do drużyny,  nic nie słychać. Trener Maciej Skorża, w przeciwieństwie do szkoleniowca Legii, nie skarży się, nie naciska, zachowuje spokój. Zapowiada, jak informuje oficjalna strona klubu, sobotnią grę wewnętrzną.

Przeciwnikiem Lecha w pierwszym spotkaniu kontrolnym miał być słowacki MFK Ružomberok. Lech nie sprawdzi się jednak na tle tego rywala. Zmieniły mu się plany, opóźnił przyjazd. Sprawdzi się za to na tle… samego siebie. Już po wyjeździe do Opalenicy Lech zmierzy się za to z Zagłębiem Lubin, a spotkanie to zostanie tam rozegrane w środę. Mecz ten kibice będą mogli obejrzeć na żywo. O szczegółach i zasadach, jakie będą obowiązywać, klub poinformuje.

Wszystko wskazuje, że w tym sparingu, a być może i kolejnych, Lech będzie musiał sobie radzić bez lewego obrońcy. Pozycja ta pozostaje nieobsadzona, a potrzebni są dwaj zawodnicy. Poza tym klub zamierza pozyskać trzech graczy ofensywnych. Maciej Skorża liczył, że będzie miał zawodników wyrastających ponad poziom ekstraklasy. Na razie takich nie ma. Spróbuje reaktywować tych, którzy zostali z Lecha wypożyczeni jako zbędni.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy