Zagrają przeciwko Karabachowi

Do końca czerwca Lech musiał zgłosić do UEFA listę A, zawierającą kadrę piłkarzy na pierwszą rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Znalazło się na niej 20 nazwisk. Kolejne dwa można zgłosić najpóźniej dobę przed początkiem pierwszego meczu. Lech w ten sposób zarejestruje najnowszy swój nabytek, Gio Citaiszwili’ego.

Jest też lista B, na której najpóźniej dzień przed meczem mogą się znaleźć zawodnicy 21-letni i młodsi, trenujący w klubie nieprzerwanie od dwóch lat po ukończeniu 15 roku życia, lub młodsi niż 17 lat, związani z klubem nieprzerwanie od dwóch lat.

Tak przedstawia się lista A: Artur Rudko i Filip Bednarek (bramkarze), Joel Pereira, Barry Douglas, Pedro Rebocho, Antonio Milić, Bartosz Salamon, Lubomir Šatka, 44. Alan Czerwiński (obrońcy), Jesper Karlström, Afonso Sousa, Dani Ramirez, Michał Skóraś, Radosław Murawski, Kristoffer Velde, Joao Amaral, Nika Kvekveskiri, Adriel Ba Loua (pomocnicy), Mikael Ishak, Artur Sobiech (napastnicy).

Udostępnij:

Podobne

U siebie Warta nie wygrywa

Tylko jedno zwycięstwo w roli gospodarza wygrała Warta w całej, zakończonej w piątek rundzie jesiennej. Miała szansę to zmienić w spotkaniu z Jagiellonią, ale stało