Tylko remis Warty z ostatnią drużyną w lidze

Miedź Legnica walczy o utrzymanie w ekstraklasie. Lech z dużym trudem zremisował z nią ostatnio i wygrał. Teraz na jej drodze stanęła Warta, a ponieważ występowała w roli gospodarza, było jasne, że łatwo jej nie pójdzie. I rzeczywiście, dość wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Tylko strzałami z dystansu próbowała Warta zaskoczyć gości w pierwszej połowie. Uderzeń celnych było cztery, jednak żadne z nich nie mogło zrobić Miedzi krzywdy. Tylko Kajetan Szmyt zmusił bramkarza do nieco większego wysiłku. Goście też próbowali takich strzałów. Carolina mógł zaskoczyć Lisa z prawie 40 metrów, chybił jednak nieznacznie. Poza tym niewiele ciekawego się działo, był to mecz przydatny znawcom taktyki, ale mało strawny dla tych, co liczą na emocje.

Po przewie zmieniło się tylko to, że obie drużyny strzeliły po bramce. Po stracie gola, zdobytego przez Kamila Drygasa, Warta wreszcie zagrała ambitnie, z nerwem. Wyrównała po uderzeniu Miłosza Szczepańskiego. Potem niewiele ciekawego się już działo, mimo prób wyjścia na prowadzenie przez oba zespoły.

Udostępnij:

Podobne

Nadzieje odżyły. Pościg trwa

Kto by się spodziewał, że już po dwóch pierwszych meczach nowego roku strata Lecha do lidera tabeli zmniejszy się z ośmiu punktów do symbolicznych dwóch?

Białystok zdobyty!

Brawo Kolekorz! Wygrał z Jagiellonią 2:1 i tylko to się dziś liczy, jakość gry lepiej przemilczeć. Był zabójczo skuteczny, ale tylko w pierwszej połowie, którą

Remis Warty na trudnym terenie

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz, którego stawką było 6 punktów, bo rywalizowały drużyny walczące o zachowanie ekstraklasy: Ruch i Warta Poznań. Bezbramkowy