Rodzinnie przy Bułgarskiej

Oby tylko pogoda dopisała! W ostatnią niedzielę lata na INEA Stadionie zaplanowano wyjątkowo atrakcyjny piknik sportowy. Rodzinne zabawy i sportowe atrakcje przeznaczone są głównie dla dzieci, ale nie tylko. Początek o godzinie 12. Zapowiada się co najmniej pięć godzin świetnej zabawy.

Jedną z głównych atrakcji będzie gra w gigantyczne piłkarzyki. Na uczestników pikniku czekają też dmuchane zamki, zorganizowane zostaną konkursy z możliwością wygrania nagród, odbędzie się też pokaz różnych dyscyplin sportowych. Gdy młodsi będą malować twarze, szaleć na karuzelach, korzystać z animacji sportowych, starsi mogą sprawdzić się w turnieju siatkówki plażowej, uczestniczyć w akcji Lecha „Kibicu, wsiądź na rower!”. Każdy będzie mógł dosiąść rowerka stacjonarnego, by próbować zgubić choć trochę zbędnej wagi.

Osoby interesujące się techniką będą mogły z bliska, a nawet ze środka obejrzeć duże pojazdy, wojskowe i nie tylko. Kto jeszcze nie zwiedzał stadionu, na którym gra Lech, weźmie udział w wycieczce, podczas której odwiedzi wszystkie najciekawsze miejsca, dostępne na co dzień tylko piłkarzom, dziennikarzom, gościom specjalnym. Organizatorami pikniku są Lech Poznań i Miasto Poznań.

Niezależnie od tego na boisku treningowym od strony III trybuny poddawani testom będą chłopcy chcący rozpocząć treningi w Kolejorzu. To będzie drugi dzień Lech Poznań Talent’s Day.

Udostępnij:

Podobne