Osiemnastolatki z Lecha Poznań UAM w finale mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorek pokonały KKP Bydgoszcz 3:1 (1:0) po golach Liwii Prochwicz, Julii Przybył i Dominiki Hopy. Mecz został rozegrany w Ząbkach. Serdeczne gratulacje!
Wynik ten dowodzi postępów czynionych przez sekcję kobiecą Kolejorza. Mistrzostwo krajowe juniorek wywalczył zespół będący beniaminkiem rozgrywek. Warto przypomnieć, że awans do Ekstraligi osiągnęła pierwsza drużyna Lecha Poznań UAM, gra w II lidze „grozi” też zespołowi rezerw.
Drużyna nowych mistrzyń Polski zagrała w składzie: Zuzanna Dybka – Monika Poniedziałek (71. Apolonia Kościelak), Julia Przybył (85. Dominika Hopa), Michalina Szymańska (71. Karolina Jaworska), Liwia Prochwicz, Lena Sworska (71. Matylda Kościelak), Martyna Łuczak, Zofia Wojciechowska (60. Gabriela Wolska, 85. Julia Urbaniak), Blanka Borowa, Marta Kwiatkowska, Małgorzata Jurek (89. Natalia Skrzypczak).



