Kibice Lecha nie czują się zniechęceni

Do meczu Lecha z Górnikiem Zabrze pozostało kilka dni, a liczba osób uprawnionych do wejścia na trybuny przekroczyła 17 tysięcy. Jak z tego wynika, ostatnie niepowodzenia, szybkie i bolesne pożegnanie z Europą, nie zniechęciło fanów Kolejorza do przyjścia na stadion. Może ich w sobotę być więcej niż 20 tysięcy.

We wrześniu meczów do rozegrania na Enea Stadionie pozostanie jeszcze kilka. Po przerwie reprezentacyjnej odbędzie się spotkanie z Wartą (sprzedaż biletów właśnie ruszyła, formalnie gospodarzem będzie rywal), ze Stalą Mielec, a być może i z Jagiellonią, choć terminu tego zaległego meczu jeszcze nie ustalono. Dla odmiany w październiku Lecha przy Bułgarskiej będzie można zobaczyć tylko dwukrotnie, w meczach z beniaminkami.

Zaopatrując się w wejściówki warto pamiętać o 20-procentowym rabacie przysługującym za co najmniej cztery zakupione bilety i o ofercie dla grup zorganizowanych.

Udostępnij:

Podobne

Porażka Warty w Lubinie

Nie idzie ostatnio Zielonym. Przegrali z Lechem Orzy Bułgarskiej, tydzień później ulegli 0:1 w Lubinie Zagłębiu. Za każdym razem wynik był sprawiedliwy. Bez Adama Zrelaka

Trudny los tego biedniejszego

europejskiej waluty. Najlepszym sposobem na zamazanie naturalnych dysproporcji jest zespołowość i mądra dyscyplina taktyczna, można odnieść wrażenie, że to też nie funkcjonowało idealnie. Formalni goście