Karnet do Kotła – opcja dla kibiców

Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, jak informuje, spotkało się z władzami klubu, by omówić sprawę cen biletów i karnetów na mecze na nowy sezon. Ceny mają być wyższe niż dotychczas, ale kibice z Kotła znaleźli dla siebie szansę w nabywaniu karnetów. Trzeba za nie zapłacić 450 zł, wykorzystując punkty programu „Lechici”.

Za karnet na cały sezon rozgrywek ligowych, bez zniżek, na trybuny I i III, trzeba będzie zapłacić 880 zł. Na pozostałe – 630 zł, chyba że skorzysta się z opcji dotyczącej Kotła, uzgodnionej przez Stowarzyszenie.

Pojawią się nowe kategorie cenowe biletów na poszczególne mecze. Kategoria I: 70 pln trybuna I i III, oraz 50 pln, trybuna IV i Kocioł. Zdecydowana większość meczów w sezonie PKO Ekstraklasy będzie w tych samych cenach co w tym sezonie. Kategoria II: 90 pln trybuna I i III, oraz 65 pln, trybuna IV i Kocioł. Minimum 4 z meczów w sezonie PKO Ekstraklasy. Kategoria III: 140 pln trybuna I i III, oraz 100 pln, trybuna IV i Kocioł. Jeden mecz w sezonie PKO Ekstraklasy.

Posiadacze karnetów na sezon uprawnieni będą do zniżek nawet do 50 procent przy zakupie biletów na mecze Ligi Konferencji Europy. Zostanie dla nich przygotowana również bardzo atrakcyjna oferta na ewentualny mecz Pucharu Polski.

Trybuna I i III – karnet bez zniżek 880 pln – średnio 51,76 pln za mecz
Trybuna II (Kocioł) i IV – karnet bez zniżek 630 pln – średnio 37,06 pln za mecz
TRYBUNA KOCIOŁ – KARNET „Wiara Lecha” – 450 pln – ŚREDNIO 26,47 PLN NA MECZ

Kibice założyli  się z zarządem Lecha, że zakupią przynajmniej 1922 karnety. Jeśli wygrają zakład, klub przekaże – jak określają – „kilka złotówek” na działalność Stowarzyszenia.

Udostępnij:

Podobne

Warta dała się ograć Śląskowi

Ten mecz nie musiał się skończyć tak źle dla Warty. Nie musiała przegrać. Śląsk wygrał przez wyrachowanie, lepszy pomysł na pozbawienie rywala atutów, większą taktyczną