Bezbramkowy wynik meczu najstarszych ligowców

Warta na własnym (chwilowo) stadionie zremisowała z Cracovią. Mecz nie był ciekawym widowiskiem, brakowało składnych akcji i strzałów. Wynik jest sprawiedliwy, nikogo nie krzywdzi. Warta zachowała przewagę w tabeli na rywalem, a Cracovia rozegrała kolejny mecz bez porażki.

Niewiele ciekawego działo się w Grodzisku przed przerwą. Walka była zacięta, piłkarze obu drużyn nie żałowali kości, finezji było w tym jednak na lekarstwo. Warta miała inicjatywę. Nie miała jednak wystarczającej jakości, by poważniej zagrozić bramce Cracovii. Grzesik nieudanie strzelał z pół obrotu, piłka wysokim lobem zmierzała pod poprzeczkę, bramkarz skierował ją na rzut rożny. Wcześniej akcji Savicia i dośrodkowania wzdłuż bramki nie miał kto zamienić na bramkę.

W drugiej połowie obie drużyny miały większą ochotę do gry i strzelania bramek. Nic im jednak z tego nie wychodziło. Kilka składnych, szybkich akcji to za mało, żeby zdobyć trzy punkty i mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

Udostępnij:

Podobne

Sprowadzili nas na ziemię. Jak zwykle

Lech Poznań nigdy nie stanie się europejską potęgą. Ma jednak wszystko, by być czołową ekipą w kraju, regularnym uczestnikiem rywalizacji pucharowej. Niektórzy twierdzą minimalistycznie, że

Warta dała się ograć Śląskowi

Ten mecz nie musiał się skończyć tak źle dla Warty. Nie musiała przegrać. Śląsk wygrał przez wyrachowanie, lepszy pomysł na pozbawienie rywala atutów, większą taktyczną