Superpuchar przy Bułgarskiej

Nagła decyzja PZPN o rozegraniu meczu o Superpuchar Polski we Wrocławiu powszechnie uznana została za oburzającą, szkodliwą dla wszystkich, a szczególnie dla zainteresowanych klubów, nietrafioną, nieżyciową. Skrytykowały ją władze Lecha, a kibice z Poznania i Zabrza zapowiedzieli, że do Wrocławia owszem, pojadą, ale na mecz ligowy przeciwko Śląskowi. Superpuchar bojkotują. Wobec takiej reakcji PZPN nie […]