Zieloni rozpoczynają rozgrywki

Głównym celem piłkarzy poznańskiej Warty jest zachowanie pierwszoligowego bytu. Mają w tym pomóc nowi zawodnicy: Mateusz Bodzioch, Michał Jakóbowski, Sierhij Napołow, wypożyczeni Hubert Sobol, Konrad Syldatk i Michał Żebrowski.


[widgetkit id=571]

Trener Petr Nemec i kapitan zespołu Bartosz Kieliba zadowoleni są z przygotowań do piłkarskiej wiosny. Pytany, którzy nowi piłkarze najbliżsi są wyjściowego składu, trener stwierdził, że powinni być wszyscy, ale w najlepszej sytuacji są ci, co przyszli z wyższych lig. Sporo sobie obiecuje po Jakóbowskim. W pierwszym meczu zagra przeciwko swej byłej drużynie, Bytovii.

Trwa modernizacja stadioniku Warty. Ogródek wzbogaci się o oświetlenie, trybuna zostanie zadaszona. Nie ma zagrożenia finansowego, klub będzie mógł bez problemu dokończyć rozgrywki. Władze klubu chwalą sobie coraz lepszą współpracę z Lechem. Jej owocem jest wypożyczenie Huberta Sobola. Młody napastnik będzie mógł zdobywać doświadczenie grając na poziomie pierwszej ligi.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

lech - raków

Trofeów nie będzie. Jak zwykle

Jeżeli po frajersko przegranym meczu w Warszawie kibice Lecha byli wściekli, to jak określić ich odczucia po tym, co stało się w niedzielę? Wydawałoby się,

lech - raków

Znów to zrobili! Co za frajerstwo!

Wydawałoby się, że tylko raz można podarować przeciwnikowi punkty pozwalając mu strzelić łatwą bramkę w ostatnich sekundach. Lech takie frajerstwo popełnił już w następnym meczu!

Warta odczarowała stadion w Grodzisku

Pierwsze gole, pierwsze punkty Zielonych jako gospodarza. To był mecz drużyn z wielkimi tradycjami, byłych mistrzów Polski. Warta zdobyła tytuł tuż po wojnie, Wisła wielokrotnie