Warta wygrała po rzucie karnym

Zieloni w dalszym ciągu znajdują się w strefie zagrożenia. Pierwszoligowy byt wisi na włosku. Nie chcąc wracać do drugiej ligi już po jednym sezonie, trzeba zdobywać punkty. Wigry Suwałki to przeciwnik, z którym można sobie poradzić. I Warta wygrała 1:0.

O wyniku zadecydował rzut karny skutecznie egzekwowany przez Żebrakowskiego. Nie był to łatwo mecz, na zwycięstwo pozwalające oddalić się od miejsc spadkowych trzeba się było napracować. W następnej kolejce tak łatwo nie pójdzie – trzeba jechać do Rakowa Częstochowa, który zdominował rozgrywki i już przyjmuje gratulacje za awans. Nadzieja w tym, że gospodarze będą zmęczeni po meczu pucharowym z Lechią Gdańsk.

Skład Warty: Lis, Szymusik, Kieliba, Bodzioch, Jasiński, Grobelny (86′ Cierpka), Marciniak, Jakóbowski (72′  Fadecki), Janicki, Kiełb, Żebrakowski (82′  Spławski).

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.