Warta wygrała po rzucie karnym

Zieloni w dalszym ciągu znajdują się w strefie zagrożenia. Pierwszoligowy byt wisi na włosku. Nie chcąc wracać do drugiej ligi już po jednym sezonie, trzeba zdobywać punkty. Wigry Suwałki to przeciwnik, z którym można sobie poradzić. I Warta wygrała 1:0.

O wyniku zadecydował rzut karny skutecznie egzekwowany przez Żebrakowskiego. Nie był to łatwo mecz, na zwycięstwo pozwalające oddalić się od miejsc spadkowych trzeba się było napracować. W następnej kolejce tak łatwo nie pójdzie – trzeba jechać do Rakowa Częstochowa, który zdominował rozgrywki i już przyjmuje gratulacje za awans. Nadzieja w tym, że gospodarze będą zmęczeni po meczu pucharowym z Lechią Gdańsk.

Skład Warty: Lis, Szymusik, Kieliba, Bodzioch, Jasiński, Grobelny (86′ Cierpka), Marciniak, Jakóbowski (72′  Fadecki), Janicki, Kiełb, Żebrakowski (82′  Spławski).

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Zasłużona porażka Warty

Niewiele do powiedzenie mieli Zieloni w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze. Goście byli w Grodzisku dużo lepiej zorganizowani, do tego nastawili się ofensywnie. Byli jednak bardzo

AliExpress sponsorem Lecha Poznań

Jeszcze jedno tej jesieni wspaniałe wydarzenie dla Lecha. Globalna platforma sprzedaży, AliExpress została sponsorem klubu. Pierwszy raz promuje się w ten sposób. Na początek w