W Pucharze Polski Lech zagra w Opolu

Wiemy już, kto będzie pierwszym przeciwnikiem Lecha w meczu o stawkę w nowym sezonie. Zanim ruszy liga, zagra w 1/32 Pucharu Polski. Los przydzielił mu Odrę Opole, z którą zmierzy się na wyjeździe w dniach 14, 15 lub 16 sierpnia. Regulamin nie przewiduje rozgrywania rewanżów.

Przeciwnik Lecha występuje na zapleczu ekstraklasy. W zakończonym w sobotę sezonie zajął 13 miejsce zdobywając 42 punkty, o 2 więcej niż opuszczająca I ligę Olimpia Grudziądz i uratowany w ostatniej chwili GKS Bełchatów. W Odrze Opole, prowadzonej wówczas przez Mariusza Rumaka, występował na wypożyczeniu Jakub Moder. Jego talent eksplodował wiosną tego roku.

Być może w tej samej rundzie pucharowe rozgrywki zaczną także rezerwy Lecha. Jeżeli w rundzie wstępnej uporają się u siebie z Elaną Toruń, w 1/32 zmierzą się z Olimpią Grudziądz. Najciekawiej w tej rundzie zapowiada się starcie Górnika Zabrze z Jagiellonią. Warta Poznań też zagra w Pucharze Polski. Nie wiemy tylko, czy zmierzy się z Błękitnymi Stargard, czy z Legionowią Leginowo. I czy będzie wtedy zespołem I ligi, czy ekstraklasy. Przed nią mecze barażowe o awans.

Udostępnij:

Podobne

Piłkarze są, drużyny brak

W maju byli noszeni na rękach. Wszystko odmieniło się brutalnie, w czwartek zostali wygwizdani, byli obrażani, a także, co może boleć najbardziej, obśmiewani. W niedzielę

Udany drugoligowy debiut Lechitek

Bardzo dobrze weszły w nowy sezon podopieczne Ali Zając. Debiutując w II lidze, czyli na szczeblu centralnym, w trudnym meczu pokonały przy ul. Zagajnikowej doświadczony