Tornado Szłapka wystąpi na extra gali sportów walki

10 października w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym odbędzie się extra gala sportów walki. Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, a w ringu zobaczymy asów wielkopolskiego MMA, K1 Rules oraz boksu. Jednym z najbardziej utytułowanych uczestników będzie Kamil TORNADO Szłapka z poznańskiego Our Team. 21-letni kickbokser skrzyżuje rękawice z Adamem Harafem (Spider Złotów) w formule K1 Rules w wadze 67 kg.


[widgetkit id=127]

– Fizycznie oraz psychicznie czuję się bardzo dobrze. Jestem głodny walki i z ogromną niecierpliwością oczekuję 10 października, gdy będę miał okazję walczyć na gali w Tarnowie Podgórnym – komentuje pięciokrotny mistrz Polski w kickboxingu Kamil Szłapka.

– Realizujemy ostatni mikro cykl przygotowań. Tornado oprócz ciężkiej pracy w klubie uczestniczył również w zgrupowaniu kadry narodowej seniorów w K1 Rules, które odbyło się w Wiśle. Jest w dobrej dyspozycji i liczymy na ciekawy pojedynek. Przygotowania poznaniaka wspierała firma www.meble-komfort.pl , której bardzo dziękujemy za życzliwość– podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.

Więcej o gali na www.extragale.pl

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den